O nás

Téměř 30letá historie společnosti SEVER Plus začíná v roce 1993, kdy Jiří Petržilka zakládá společnost STAVBUD, s.r.o., předchůdce společnosti SEVER Plus, s.r.o. Nyní jsou obě společnosti členy holdingu Czech Home Capital a.s. Obě společnosti svým zaměřením reagovali na poptávku na trhu, kdy mnoho objektů bylo vráceno v restituci, byly privatizovány a začala se zakládat společenství vlastníků jednotek. Bylo třeba přepnout systém správy ze socialistického systému do moderního tržního prostředí.

Z historie společnosti

Společnost si za dobu svého působení na trhu získala jméno kvalitního partnera na poli správy SVJ i bytů pro nájemní bydlení. V regionu Severní Čechy je největším správcem, který nabízí rozsáhlou paletu služeb.

Přelomovým byl rok 2021, kdy do společnosti vstoupil silný investor CZECH HOME CAPITAL, a.s, jenž je v top 3 vlastníků a provozovatelů nájemního bydlení v ČR a Německu. Vstup silného kapitálu akceleroval technologizaci a zaměření, kromě správy SVJ, na oblast property a facility managementu nájemních bytů.

I díky REALITY PRO RADOST, člena holdingu, jsme schopni zajistit celý funkční celek života nemovitosti. Od založení a správy SVJ, po prodej jednotky a její správu jako investičního bytu.

Pro potřeby klientů bylo nově zřízeno call centrum a infolinka, uzavřena strategická partnerství s produkty na míru v oblasti energií, pojištění a internetového připojení – internetové televize.

Jen díky silným vazbám na dodavatele jsme schopni zajistit pro naše klienty z řad SVJ i jednotlivých vlastníků bytů nejlepší podmínky na trhu.

Ambice SEVER Plus není menší, nežli se stát do roku 2023 jedničkou na trhu správy, tedy v oblasti property a facility managementu na celorepublikové úrovni.

Zůstáváme však věrni tradici rodinné firmy a kraji, kde společnost vznikla a proto srdcem SEVER Plus zůstává Ústecký kraj, kde posilujeme tým, který již nyní čítá přes 50 lidí.